Urodzinki i imieninki

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Nawet najlepszy na świecie prezent  nie zastąpi wspaniałej zabawy w gronie przyjaciół. Chcąc sprawić dziecku idealny prezent zachęcamy do organizacji przyjęcia w Pozytywce.

Dzieci będą się bawić, a Państwo będą mogli usiąść w kawiarence i napić się pysznej kawy, porozmawiać lub poczytać prasę. Pozytywka zapewnia niezapomniane wspomnienia, super zabawę i profesjonalną organizację całego przyjęcia. Przyjęcie w tradycyjnej formie to czas swobodnej zabawy według określonego rytmu, nadzorowanego przez nasze opiekunki. Organizowane przez nas urodziny zajmują uwagę dzieci, dlatego gwarantujemy, że będzie głośno, kolorowo, wesoło, pomysłowo, a ten dzień zostanie w pamięci dzieci na długi czas!

Organizujemy przyjęcia już od 4 gości! Poniżej 10 gości organizujemy przyjęcia otwarte (z sali zabaw mogą korzystać także dzieci, niebędące gośćmi solenizanta). Powyżej 10 gości przyjęcie ma charakter zamknięty, zarezerwowany na wyłączność gości.

 

 

Koszt przyjęcia:

 Poniedziałek-czwartek – 25 zł/dziecko

Piątek – 30 zł/dziecko

Sobota-niedziela – 35 zł/dziecko

 

Oferta przyjęcia w Pozytywce zawiera:

- 2,5 godziny zabawy w ogromnej i bajecznie kolorowej sali zabaw, z mnóstwem atrakcji,

- oddzielną salę z wydzielonym kącikiem na posiłek,

- dekorację sali,

- dekorację stołu (kolorowe obrusiki, kolorowa zastawa, słomki, łyżeczki itp.),

- poczęstunek dla dzieci (słodkie i słone przekąski),

- napoje bez ograniczeń (soki owocowe, wody smakowe),

- opiekę dwójki uśmiechniętych animatorek, czuwających nad zabawą dzieci.

 

Uwzględniamy Państwa sugestie dotyczące poczęstunku. W przypadku alergii u dzieci lub innych wymagań, prosimy o wskazówki dotyczące menu.

 

Opcje dodatkowe:

 

- profesjonalne malowanie twarzy – 5 zł/dziecko,

Stosujemy tylko najwyższej jakości farby do twarzy, posiadające międzynarodowe atesty. Nasze animatorki proponują mnóstwo wzorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Nasze malunki naprawdę zmieniają dzieci w wymarzone postaci.

 

- balonowe kreacje (grupa do 10 dzieci – 30 zł,grupa 10-15 dzieci – 40 zł, grupa 15-20 dzieci – 50 zł,grupa powyżej 20 dzieci – 60 zł),

Balonowe kreacje, czyli profesjonalne modelowanie długich baloników w zwierzaki i różne kształty. Tylko nasze animatorki posiadają tak szeroki repertuar wzorów – bez problemu wyczarują z balonów między innymi konika, białego misia, łabędzia, żółwika, motylka, miecz, szablę, karabin, piękne kwiatuszki, serduszka, słonie, żyrafy, a także berła, korony i skrzydła. A dla wymagających skręcimy nawet Zygzaka McQueena. Łącznie proponujemy 30 różnych wzorów;

 

- wata cukrowa – 40 zł,

Udostępniamy na czas trwania przyjęcia maszynę do robienia waty cukrowej, gdzie osoba z obsługi będzie przygotowywała słodką watę cukrową dla wszystkich gości. Starsze dzieci będą mogły spróbować – wyłącznie pod okiem obsługi – samemu przygotować watę. Mniam!

 

- animator (50 zł)

Doświadczony animator przygotuje i przeprowadzi gry i zabawy w trakcie przyjęcia, dostosowując je do wieku i liczby gości. Zabawy mogą mieć charakter zarówno ruchowy (m.in. tańce, wyścigi, poszukiwania, konkurencje sportowe),  jak i intelektualny (np. zagadki, prace plastyczne) oraz integracyjny (zabawy z kolorową chustą animacyjną, 4-metrowym tunelem).

 

- piniata – 50 zł, wkład 1 kg słodyczy – dodatkowo 20 zł lub na kilka dni wcześniej dostarczony do Pozytywki wkład własny słodyczy;

Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej.

- wizyta klauna (100 zł)

godzinna wizyta klauna połączona z zabawami i konkursami. Wesoły klaun rozbawi wszystkich gości, zorganizuje śmieszne konkursy i sprawi, że urodziny Waszego dziecka na zawsze zostaną w pamięci!

- czapeczki urodzinowe – 2 zł/dziecko,

- gwizdki urodzinowe – 2 zł/dziecko,

- zaproszenia dla gości – 3,5 zł/szt.,

 

Przyjęcia organizujemy przez cały tydzień w wybranych przez Państwa godzinach (także poza standardowymi godzinami otwarcia Pozytywki).

 

Aby zarezerwować termin należy zadzwonić pod numer 609 740 714 lub zrobić to osobiście w Pozytywce. Rezerwacja wymaga również wpłaty zadatku na poczet w kwocie ustalonej samodzielnie przez rodzica, jednak nie mniejszej niż 50 zł.

 

Przyjęcia tematyczne (od 4 lat)

Przyjęcia tematyczne to opcja animacji całego przyjęcia w określonej konwencji, wybranej przez rodziców. Przyjęcie zostanie przeprowadzone przez animatorki  w scenerii oraz z oryginalnymi rekwizytami, które będą wynikały z wybranego tematu urodzin.

Opcja ta jest dostępna tylko dla przyjęć zamkniętych. Czas atrakcji 1,5 godziny. Opłata dodatkowa za całą grupę 100 zł

Przykładowe scenariusze urodzinowej zabawy:

Monster High Party

Mały artysta

Bal na zamku

Na egzotycznej plaży- wyprawa na Hawaje

Pokaz mody 2100

Szkoła czarodziejów

Balonowe przyjęcie

W pracowni rzeźbiarza

Gwiezdny Wojny

Wyprawa po skarb Indian

Piracka wyprawa

Mała księżniczka

Urodziny w stylu DISCO

AUTO-Urodziny z ZYGZAK-iem McQueen

 

 

Regulamin Urodzin w Pozytywce Centrum Rozwoju Dziecka

  1. Rezerwacji wstępnego terminu można dokonać osobiście, telefonicznie lub drogą e-mailową.
  2. Czas trwania przyjęcia urodzinowego wynosi 2,5 godziny.
  3. Udostępniamy salę Jubilatowi i jego Gościom 10 min przed i 10 min po przyjęciu urodzinowym.
  4. Organizacja imprezy zostaje uruchomiona po wypełnieniu Formularza Organizacji Urodzin i wpłacie zaliczki w wysokości min. 50 zł.
  5. Rezerwacja terminu urodzin bez wpłaty zaliczki utrzymywana jest do 5 dni.
  6. Przełożenie przyjęcia lub jego odwołanie  jest możliwe na pięć dni przed umówionym terminem, w innym przypadku wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
  7. Podczas przyjęcia zamawiający lub inna osoba dorosła powinna przebywać na terenie Pozytywki. Zamawiający bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz za przestrzeganie Regulaminu Pozytywki przez zaproszone dzieci oraz osoby dorosłe.
  8. Pozytywka organizuje przyjęcia w dwóch wariantach:
  • - przyjęcia z pełną rezerwacją całej sali zabaw (na wyłączność Jubilata i gości) przy minimalnej liczbie 10 dzieci.
  • - przyjęcia przy otwartej sali (z sali mogą korzystać także inne osoby) poniżej 10 dzieci.

9. Ostateczna liczba gości powinna zostać potwierdzona nie później niż na dzień przed imprezą.

10. Za gości uważa się dzieci od 1 do 12 roku życia.

11.  Dopłata do urodzin następuje po zakończeniu przyjęcia.

12.  Dzieci są zobowiązane do spożywania poczęstunku wyłącznie przy stolikach. Jest to podyktowane względami higienicznymi i bezpieczeństwa.

13.   Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

14.  Wszystkie informacje dotyczące urodzin umieszczone na stronie internetowej w zakładce URODZINKI oraz w Pozytywce stanowią integralną część regulaminu.

15.  Uczestnicy przyjęcia urodzinowego są zobowiązani do przestrzegania głównego regulaminu sali zabaw Pozytywki.

16. Poczęstunki przygotowywane na przyjęcia urodzinowe przez Pozytywkę nie są limitowane, tzn. że przez cały czas trwania przyjęcia uzupełniamy napoje i przekąski, elastycznie reagując na potrzeby dzieci.

17. W skład naszych poczęstunków wchodzą: napoje (standardowo: soki pomarańczowe i/lub jabłkowe, wody niegazowane, wody smakowe), ponadto trzy-cztery rodzaje ciasteczek (np. czekoladowych, biszkoptowych, kakaowych, maślanych) podawane na talerzykach, chrupki i prażynki w kilku różnych smakach (np. bekonowe, orzechowe, serowe, paprykowe, ketchupowe), popcorn, paluszki, żelki, pianki, cukierki.

18. Tort urodzinowy zawsze zakupują i dostarczają na przyjęcie Rodzice Jubilata.

19. Każde z naszych przyjęć urodzinowych jest są od początku do końca prowadzone przez Opiekuna Przyjęcia, który czuwa nad jego przebiegiem według programu wcześniej ustalonego przez strony.

20. Równolegle z urodzinowymi przyjęciami dla dzieci, bardzo często Rodzice organizują w kawiarence Pozytywki „małe przyjęcia” dla dorosłych.

21. Pobyt dorosłych gości (rodziców/opiekunów/dziadków) w Pozytywce jest bezpłatny, przy czym każdy z dorosłych gości zobowiązany jest wchodząc na naszą salę zobowiązany jest przestrzegać regulaminu.

22. Pozytywka akceptuje wcześniej ustalone sytuacje, częstowania dorosłych gości nie tylko urodzinowym tortem, ale również ciastem domowym stanowiącym domowy wyrób własny i innymi słodkimi i słonymi  przekąskami konfekcjonowanymi (ciastka, paluszki, chipsy).

23. Natomiast wszystkie napoje ciepłe są przygotowywane przez obsługę Pozytywki.

Urodziny wyjazdowe

 

Prowadzimy również urodziny wyjazdowe, odbywające się w wybranym przez Państwa miejscu. Wszędzie gdzie odbywa się przyjęcie, dzieci może odwiedzić kolorowa postać z masą niespodzianek!

ŻYCZYMY ŚWIĘTUJĄCYM Z NAMI SOLENIZANTOM I ICH GOŚCIOM

MNÓSTWA NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ,

A RODZICOM RÓWNIE PRZYJEMNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W MIŁYM

TOWARZYSTWIE!!