Sala zabaw

Pozytywka to wyjątkowa SALA ZABAW,

stworzona i prowadzona przez wykwalifikowanych

i doświadczonych pedagogów.

Przez siedem dni w tygodniu możecie spędzić tu niezapomniane chwile, korzystając z licznych atrakcji, przygotowanych z myślą o najmłodszych i tych trochę starszych. Cała przestrzeń Pozytywki została od początku do końca zaplanowana tak, aby dzieci mogły spędzić tu czas na bezpiecznej i rozwijającej zabawie. Znajdziesz u nas wyłącznie specjalistycznie zaprojektowane przez renomowane firmy i wykonane z atestowanych materiałów konstrukcje oraz zabawki. Do zabawy z maluchami zapraszamy także rodziców i opiekunów, którzy pomogą oswoić się z nowym miejscem, a przy okazji sami dobrze się bawią.


W naszej sali zabaw na wszystkie maluchy czeka oddzielna sala pełna kreatywnych zabawek, a w niej ogromna kuchnia z kącikiem grillowym, klocki do budowania długich torów, skrzynia niespodzianek, bujaki, jeździki, kolorowe autka, wózki dla lalek i wiele innych atrakcji.

 

Do dyspozycji dzieci czeka również bezpieczna trampolina renomowanej firmy Little Tikes.

  Dla starszych dzieci przygotowaliśmy dwupoziomową konstrukcję, a w niej labirynty, tory przeszkód, magle, ruchome kładki, dwie zjeżdżalnie oraz ogrooooomny basen z kulkami.

Wszystkie urządzenia i zabawki zostały starannie dobrane, aby wspierać rozwój dzieci w różnym wieku. Zabawki manualne pozwalają na chwilę odpoczynku podczas wesołych harców na konstrukcji, dmuchanym zamku lub trampolinie. Stanowią również alternatywę dla młodszych dzieci oraz dzieci preferujących spokojną zabawę. Zabawa tematyczna stwarza doskonałą okazję do spontanicznych kontaktów rówieśniczych – dzieci uczą się dzielić zabawkami, czekać na swoją kolej, a przede wszystkim wspólnie się bawić.

 

 

 

 

 

 

Dla rodziców i opiekunów przygotowaliśmy przytulną kawiarenkę, gdzie obserwując bawiące się pociechy, można spokojnie napić się kawki lub herbatki, porozmawiać ze znajomymi lub poczytać świeżą prasę. Pozytywka posiada także barek z dużym wyborem napojów ciepłych oraz zimnych, a także drobnymi smakołykami dla dzieci.

 

Opieka w Pozytywce

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodziców i Opiekunów, stworzyliśmy specjalną ofertę opieki na godziny w Pozytywce. Możesz spokojnie pójść na zakupy, załatwić pilną sprawę, albo po prostu chwilę odpocząć – my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Kadra Pozytywki to osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne bądź duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach i na pewno nie będzie się u nas nudziło! J