Regulamin

REGULAMIN SALI ZABAW

POZYTYWKA CENTRUM ROZWOJU DZIECKA

 1. POZYTYWKA Centrum Rozwoju Dziecka przeznaczona jest dla dzieci do lat 12.
 2. Do swobodnego korzystania ze wszystkich atrakcji POZYTYWKI uprawnia ważny bilet wstępu zakupiony w sklepiku. Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu POZYTYWKI.
 3. Bezpośrednio po wejściu do POZYTYWKI (przed zakupem biletu wstępu), prosimy o zdjęcie obuwia oraz okrycia wierzchniego, które należy pozostawić w odpowiednio do tego przeznaczonych regałach oraz wieszakach.
 4. Wszystkie dzieci bawią się na sali w skarpetkach bądź obuwiu zamiennym (domowym). Opiekunowie wchodzą na salę w skarpetkach, obuwiu zamiennym (domowym) bądź nakładają na osuszone obuwie ochraniacze.
 5. Dzieci pozostają pod stałą opieką rodziców/opiekunów. Niezależnie od powyższego obsługa POZYTYWKI pełni stały nadzór nad zabawą dzieci w konstrukcji, dbając o ich pełne bezpieczeństwo.
 6. Przed rozpoczęciem zabawy prosimy o zdjęcie dzieciom okularów, zegarków i biżuterii oraz sprawdzenie kieszeni i opróżnienie ich ze wszystkiego, co mogłoby stanowić zagrożenie podczas zabawy.
 7. Picie i jedzenie dozwolone jest wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych, tj. w kawiarence i w małej sali zabaw.
 8. Prosimy o nie wnoszenie jedzenia i picia z wyjątkiem posiłków dla niemowląt. Napoje i łakocie można zakupić w sklepiku POZYTYWKI.
 9. Z toalety dziecko korzysta tylko w obecności rodzica lub opiekuna.
 10. Po wcześniejszym uzgodnieniu, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość pozostawienia dziecka powyżej trzeciego roku życia w POZYTYWCE, pod opieką personelu.
 11. Na terenie sali zabaw obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu., a także wprowadzania zwierząt.
 12. Wszystkie zauważone nieprawidłowości prosimy niezwłocznie zgłaszać obsłudze.
 13. W przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych lub wypadków na sali zabaw, w których zostanie pokrzywdzone dziecko bądź opiekun, należy ten fakt bezzwłocznie zgłosić w formie pisemnej z opinią lekarską w naszej placówce.
 14. Na sali zabaw zabrania się:
  • - Wspinania po zewnętrznych ścianach (siatkach) konstrukcji zabawowej.
  • - Wspinania po wewnętrznych ścianach konstrukcji wokół basenu z piłeczkami.
  • - Skakania ze zjeżdżalni do basenu z piłeczkami.
  • - Wchodzenia „pod prąd” na zjeżdżalnię.
  • - Niszczenia konstrukcji, zabawek lub elementów wystroju.
 15. Za rzeczy zagubione lub pozostawione w sali zabaw nie ponosimy odpowiedzialności.
 16. Prosimy o respektowanie zaleceń obsługi POZYTYWKI nadzorującej zabawę dzieci.

REGULAMIN ORGANIZACJI PRZYJĘĆ DZIECIĘCYCH W POZYTYWCE

 1. Rezerwacji wstępnego terminu można dokonać osobiście, telefonicznie lub drogą e-mailową.
 2. Czas trwania przyjęcia urodzinowego wynosi 2,5 godziny.
 3. Udostępniamy salę Jubilatowi i jego Gościom 10 min przed i 10 min po przyjęciu urodzinowym.
 4. Organizacja imprezy zostaje uruchomiona po wypełnieniu Formularza Organizacji Urodzin i wpłacie zaliczki w wysokości min. 50 zł.
 5. Rezerwacja terminu urodzin bez wpłaty zaliczki utrzymywana jest do 5 dni.
 6. Przełożenie przyjęcia lub jego odwołanie  jest możliwe na pięć dni przed umówionym terminem, w innym przypadku wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
 7. Podczas przyjęcia zamawiający lub inna osoba dorosła powinna przebywać na terenie Pozytywki. Zamawiający bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz za przestrzeganie Regulaminu Pozytywki przez zaproszone dzieci oraz osoby dorosłe.
 8. Pozytywka organizuje przyjęcia w dwóch wariantach:
 • - przyjęcia z pełną rezerwacją całej sali zabaw (na wyłączność Jubilata i gości) przy minimalnej liczbie 10 dzieci.
 • - przyjęcia przy otwartej sali (z sali mogą korzystać także inne osoby) poniżej 10 dzieci.

9. Ostateczna liczba gości powinna zostać potwierdzona nie później niż na dzień przed imprezą.

10. Za gości uważa się dzieci od 1 do 12 roku życia.

11.  Dopłata do urodzin następuje po zakończeniu przyjęcia.

12.  Dzieci są zobowiązane do spożywania poczęstunku wyłącznie przy stolikach. Jest to podyktowane względami higienicznymi i bezpieczeństwa.

13.   Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

14.  Wszystkie informacje dotyczące urodzin umieszczone na stronie internetowej w zakładce URODZINKI oraz w Pozytywce stanowią integralną część regulaminu.

15.  Uczestnicy przyjęcia urodzinowego są zobowiązani do przestrzegania głównego regulaminu sali zabaw Pozytywki.

16. Poczęstunki przygotowywane na przyjęcia urodzinowe przez Pozytywkę nie są limitowane, tzn. że przez cały czas trwania przyjęcia uzupełniamy napoje i przekąski, elastycznie reagując na potrzeby dzieci.

17. W skład naszych poczęstunków wchodzą: napoje (standardowo: soki pomarańczowe i/lub jabłkowe, wody niegazowane, wody smakowe), ponadto trzy-cztery rodzaje ciasteczek (np. czekoladowych, biszkoptowych, kakaowych, maślanych) podawane na talerzykach, chrupki i prażynki w kilku różnych smakach (np. bekonowe, orzechowe, serowe, paprykowe, ketchupowe), popcorn, paluszki, żelki, pianki, cukierki.

18. Tort urodzinowy zawsze zakupują i dostarczają na przyjęcie Rodzice Jubilata.

19. Każde z naszych przyjęć urodzinowych jest są od początku do końca prowadzone przez Opiekuna Przyjęcia, który czuwa nad jego przebiegiem według programu wcześniej ustalonego przez strony.

20. Równolegle z urodzinowymi przyjęciami dla dzieci, bardzo często Rodzice organizują w kawiarence Pozytywki „małe przyjęcia” dla dorosłych.

21. Pobyt dorosłych gości (rodziców/opiekunów/dziadków) w Pozytywce jest bezpłatny, przy czym każdy z dorosłych gości zobowiązany jest wchodząc na naszą salę zobowiązany jest przestrzegać regulaminu.

22. Pozytywka akceptuje wcześniej ustalone sytuacje, częstowania dorosłych gości nie tylko urodzinowym tortem, ale również ciastem domowym stanowiącym domowy wyrób własny i innymi słodkimi i słonymi  przekąskami konfekcjonowanymi (ciastka, paluszki, chipsy).

23. Natomiast wszystkie napoje ciepłe są przygotowywane przez obsługę Pozytywki.

 

ŻYCZYMY DZIECIOM WSPANIAŁEJ ZABAWY,
A RODZICOM I OPIEKUNOM ODROBINY WYTCHNIENIA I ODPOCZYNKU.